Ekonomické stavby
Pohodová stavbaCo nabízí program POHODOVÁ STAVBA: Buďte v pohodě a zaplaťte za svůj dům až po jeho předání.

Nechte si postavit dům a zaplaťte až na konci

V poslední době se na trhu vedle tradiční hypotéky nebo stavebního spoření objevují alternativní způsoby, kterými je možné financovat stavbu domu. Jeden z nich nedávno představila společnost Ekonomické stavby, přední výrobce zděných rodinných domů v České republice, na Slovensku a v Polsku. V rámci programu Pohodová stavba nejprve postaví dům a klient vše najednou zaplatí až na konci. Dokončení stavby navíc garantuje do šesti měsíců od zahájení.

Finance – nejčastější problém k vlastnímu bydlení

Nejčastější překážkou na cestě k vlastnímu rodinnému domu jsou bezesporu finance. Jen málo lidí má k dispozici dostatečnou hotovost, řešením je proto obvykle hypotéka. Banky ale její poskytnutí podmiňují garancí ve formě zástavy nemovitosti. To pro spoustu lidí znamená nutnost ručit přímo rozestavěnou stavbou. Celý proces schvalování a čerpání peněz je v takovém případě velmi složitý. I doba výstavby domu se nepříjemně prodlužuje.

Rodinný dům

Pohodová stavba je unikátním programem na trhu

„V programu Pohodová stavba klient skutečně celou částku zaplatí až po dokončení a předání domu. To je výhodné zejména pro ty, kteří plánují financovat nové bydlení díky prodeji toho předchozího.  Klientům navíc odpadají veškeré starosti s průběžnými platbami, znaleckými posudky a jednáními v bance. Celá stavba je také rychlejší, klientům garantujeme dokončení domu do šesti měsíců od zahájení“ komentuje program David Mencl, generální ředitel Ekonomických staveb.

Financovat již postavený dům je mnohem snadnější

Nemusíme si například dělat starosti s tím, že při ručení rozestavěnou nemovitostí je běžně možné získat hypoteční úvěr až ve chvíli, kdy je stavba zapsána do listu vlastnictví, tedy nejdříve po vybudování alespoň prvního nadzemního podlaží. Banky navíc pro již postavené domy nabízejí i lepší podmínky hypoték.  „Naši klienti můžou samozřejmě průběh stavby po celou dobu sledovat a kontrolovat, i když ji zatím neplatí,“ doplňuje na závěr David Mencl.

Rodinný dům


Pro další informace prosím kontaktujte:

EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o.
Ke Křižovatce 466
330 08 Zruč - Senec
telefon: 377 825 782
fax: 377 825 782
mobil: 602 435 452
email: info@ekonomicke-stavby.cz
web: www.ekonomicke-stavby.cz
FB: www.facebook.com/ekonomickestavby

 


Katalog zdarma

Kromě katalogu rodinných domů v elektronickém zpracování mají Ekonomické Stavby s.r.o. také tištěný katalog, o který můžete zažádat prostřednictvím formuláře výše. Na této stránce najdete přímou objednávku katalogu rodinných domů na webu ES.

Více

Všechny programy ES

Ekonomické Stavby s.r.o. mají mnoho stavebních programů. Snažíme se tak vyjít vstříc opravdu všem našim klientům. Každý jsme jiný a každý klademe důraz na jiné parametry nového rodinného domu. Nebojte se široké nabídky, stačí nám zavolat a specialista s Vámi projde vaše požadavky a vybere ten nejvhodnější pro vás.

Více

Rodinné domy

Plánujete stavbu rodinného domu a nevíte, jaký dům si vybrat? Bungalov, klasický patrový dům, dvojgenerační dům, dům s garáží nebo rostoucí dům? Inspirujte se v galerii rodinných domů, kde si můžete vybrat svůj dům podle typu, ceny, velikosti nebo dle dispozičního řešení. Z nabídky rodinných domů od Ekonomických staveb s.r.o. si vybere zajisté každý! A pokud ne, vytvoříme vám projekt na míru vašim představám.

Více


Podívejte se také na tyto weby…